Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Finėjas"
More about company »

APSKAITININKAS (-Ė)

Vievis, Kaišiadorys, Trakai - UAB "Finėjas"

Darbo pobūdis

  • pirminių apskaitos dokumentų registravimas apskaitos ir verslo valdymo sistemoje, jų rūšiavimas ir sisteminimas;
  • pardavimo sąskaitų išrašymas;
  • dokumentų rūšiavimas, sisteminimas pagal nustatytas tvarkas;
  • kiti vadovo pavesti darbai.

Reikalavimai

  • ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel, Word);
  • LR teisės aktų reglamentuojančių buhalterinę apskaitą, išmatymas;
  • darbo patirtis apskaitos srityje būtų privalumas;
  • vidinė motyvacija, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje, greitas darbo tempas;
  • anglų kalbos mokėjimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • darbą perspektyvioje ir augančioje kompanijoje;
  • draugišką, ambicingą kolektyvą;
  • geras darbo sąlygas moderniame transporto ir logistikos centre Vievyje;
  • apmokymą bei profesinio tobulėjimo galimybes.

Darbo vieta – modernus transporto ir logistikos centras Vievyje.

Konfidencialumas garantuojamas. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB Finėjas - 23 metus sėkmingai dirbanti tarptautinių krovinių gabenimų ir logistikos įmonė, kurioje šiuo metu dirba per 1200 darbuotojų.
Informacija apie UAB "Finėjas"
744
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Audrius Zakas