Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TIEKUVA“

Apskaitininkas (-ė)

800-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „TIEKUVA“

Darbo pobūdis

Sąskaitų suvedimas į buhalterinę programą;
Apmokėjimų įvedimas į buhalterinę programą;
Skolų administravimas(anglų kalba);
Kiti su apskaita susiję darbai.

Reikalavimai

Apskaitininko darbo patirtis(privalumas);
Anglų kalba (vokiečių būtų privalumas);
Kruopštumas, atsakomybė, sąžiningumas;
Komunikabilumas;
Kompiuterinis raštingumas(darbas su programa Stekas Plius būtų privalumas).

Mes jums siūlome

Dinamišką darbą draugiškame kolektyve;
patrauklias darbo sąlygas, motyvuojantį atlyginimą;
detalų darbo išaiškinimą ir pagalbą pradedant dirbti.

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas

Pagal nepriklausomų kredito vertintojų teikiamus duomenis UAB Tiekuva patenka tarp 4% pačių stipriausių bendrovių Lietuvoje. Bendrovė dirba jau virš 27 metų ir yra viena ilgiausiai dirbančių bendrovių nepriklausomoje Lietuvoje. UAB Tiekuva sėkimingą veiklą lemia sąžiningas darbas su visais įmonės darbuotojais. Mes keliame aukštus reikalavimus dirbantiesiems ir mokame tai atitinkantį atlyginimą. Siūlome prisijungti prie mūsų nedidelio profesionalaus kolektyvo.
informacija apie UAB „TIEKUVA“
1455 €
Vid. atlyginimas bruto
38
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1063 €
25% uždirba 1063-1253 €
25% uždirba 1253-1977 €
25% uždirba nuo 1977 €