UAB „Nepriklausomo audito apskaita“

APSKAITININKAS (-Ė)

Vilnius - UAB „Nepriklausomo audito apskaita“

Darbo pobūdis

  • Pirminių dokumentų suvedimas į programą;
  • dokumentų priėmimas iš klientų;
  • fiksuoti ūkines operacijas;
  • išrašyti pirminius dokumentus;
  • užpildyti apskaitos registrus ir lenteles, remiantis pirminiais dokumentais;
  • vykdyti nesudėtingus atskirų buhalterinės apskaitos skyrių skaičiavimus ir pan.

Reikalavimai darbuotojui

  • Buhalterinis, finansinis ar ekonominis išsilavinimas;
  • komunikabilumas;
  • atsakingumas;
  • pareigingumas;
  • kruopštumas.

Privalumai:
  • Anglų kalba;
  • patirtis apskaitos srityje;
  • patirtis dirbant HansaWorld programa.

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas
  • Jaunatvišką bei draugišką kolektyvą;
  • galimybę tobulėti;
  • geras darbo sąlygas;
  • socialines garantijas.

Atlyginimas: Sutartinis

Kita informacija:
Siųskite CV. Dėkojame už dalyvavymą atrankoje. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Esame sėkmingai dirbanti buhalterinės apskaitos įmonė. Kolektyvas nedidelis, bet draugiškas. Ateityje turime ambicingų planų. Siūlome prisijungti prie mūsų puikaus kolektyvo.
informacija apie UAB „Nepriklausomo audito apskaita“
3
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2021 m.