Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Simplika"
More about company »

APSKAITININKAS (-Ė)

Vilnius - UAB "Simplika"

Darbo pobūdis:

Įmonėje vykdomų operacijų įvedimas į elektroninę apskaitos sistemą, darbas su klientų užsakymais.

Reikalavimai:

  • tvarkingumas, tikslumas, atsakingumas
  • geras kompiuterinio raštingumo išmanymas
  • gebėjimas dirbti komandoje
  • orientacija į rezultatą

Privalumai:
  • aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas
  • panašaus darbo patirtis

Mes jums siūlome:

  • draugišką kolektyvą
  • konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą
  • nemokamus pietus
  • motyvacinius priedus už gerus darbo rezultatus
  • darbą pažangioje ir patikimoje įmonėje

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų klientė - pažangi įmonė, sukaupusi 20 metų patirtį ir esanti savo srities lyderis Baltijos šalyse, sėkmingai auga ir konkurso keliu priims į darbą apskaitininką(-ę). Pagrindinė didmeninės įmonės veikla maisto produktų importas, fasavimas, prekyba, eksportas.