Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Pelno laboratorija“

Apskaitininkas (ė)

1000-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Pelno laboratorija“

Darbo pobūdis

Įvairiapusiai buhalteriniai darbai tvarkant gamybos įmonių apskaitą

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypač MS Excel);
  • Gebėjimas dirbti su dideliais informacijos srautais;
  • Buhalterinės apskaitos darbo patirtis būtų privalumas;
  • Gamybos proceso supratimas būtų privalumas;
  • Atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas, kruopštumas, analitinis mąstymas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir atsakingą darbą jauname kolektyve;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Puikias darbo sąlygas bei konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame jauna, veržli, tačiau jau didelę profesinę patirtį sukaupusi įmonė.
Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas išskirtinai gamybos sektoriaus įmonėms.
Kviečiame prie mūsų nedidelio, bet jaukaus kolektyvo prisijungti buhalterį (-ę).
informacija apie UAB „Pelno laboratorija“
1761 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.