Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „EIVORA“

Apskaitininkas (-ė)

Vilnius - UAB „EIVORA“

Darbo pobūdis

Duomenų suvedimas į kompiuterinę apskaitos programą
Vairuotojų avansinių apyskaitų apdorojimas
Dienpinigių skaičiavimas
Darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas
Pagalba buhalterei su kasdienėmis užduotimis

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas finansų/ ekonomikos, buhalterinės apskaitos srityse
Buhalterinio darbo patirtis
Geras kompiuterinis raštingumas
Kruopštumas ir didelis atsakomybės jausmas
Nepriekaištinga reputacija ir profesionalumas (galimybė pateikti rekomendacijas)

Įmonė siūlo

Pastovų darbą augančioje įmonėje
Geras darbo salygas
Galimybę realizuoti savo idėjas ir atskleisti sugebėjimus
Laiku mokamą sutartą atlyginimą
Įdomų, perspektyvų darbą draugiškame kolektyve

UAB „Eivora“ – transporto bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinė mūsų veikla – tarptautinis krovinių gabenimas sausuma. Esame išplėtoję nuolatinių maršrutų tinklą beveik visoje Europoje. Mūsų įmonėje – 250 transporto priemonių ir 350 darbuotojų.

UAB „Eivora” – tai pirmiausia žmonės. Juos gerbiame, skatiname, stengiamės sukurti jiems draugišką ir komfortišką aplinką.
Vertiname partnerystę, lojalumą, ilgalaikį bendradarbiavimą ir pasitikėjimą. Jei šios vertybės svarbios ir jums, kviečiame prisijungti prie mūsų profesionalų komandos.
Šiuo metu plečiame savo veiklą ir ieškome iniciatyvių, energingų, į rezultatus orientuotų asmenybių, kurios norėtų tapti mūsų kolektyvo dalimi.
informacija apie UAB „EIVORA“
1781 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
332
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1559 €
25% uždirba 1559-1704 €
25% uždirba 1704-1867 €
25% uždirba nuo 1867 €