Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Talent Lab
More about company »

APSKAITININKAS (-Ė)

Vilnius - Talent Lab

Darbo pobūdis

  • Pirminių buhalterinės apskaitos dokumentų tvarkymas;
  • Avansinės apyskaitos kontrolė;
  • Atsargų kontrolė;
  • Ilgalaikio turto apskaita;
  • Kitų buhalterio (-ės) pavestų darbų vykdymas.

Reikalavimai pozicijai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (buhalterijos, finansų ar ekonomikos srityje);
  • Ne mažesnė kaip 1 metų buhalterinės apskaitos tvarkymo darbo patirtis;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Darbo patirtis su buhalterinėmis programomis;
  • Geras anglų  kalbos mokėjimas;
  • Teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą bei apskaitos standartus, išmanymas;
  • Kruopštumas, atsakingumas, komunikabilumas, atidumas detalėms.

Mūsų klientas jums siūlo

  • Atsakingą darbą įvairiapusiame ir draugiškame kolektyve;
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Kompetencijas atitinkantį atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas.
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – sparčiai auganti įmonė, teikianti sistemų integravimo, verslo procesų analizės, paslaugų nuomos paslaugas didelėms telekomunikacijų, logistikos, gamybos įmonėms. Jei norite dirbti jaunoje bei tobulėjančioje kompanijoje, laukiame Jūsų! Šiuo metu įmonė Vilniuje ieško naujo komandos nario – apskaitininko (-ės)!

Daugiau informacijos rasite