Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „GPA LOGISTIKA“
More about company »

APSKAITININKAS (-Ė)

Vilnius - UAB „GPA LOGISTIKA“

Darbo pobūdis

apskaitos dokumentų registravimas apskaitos ir verslo valdymo sistemoje, jų rūšiavimas ir sisteminimas;
banko operacijų užregistravimas apskaitos sistemoje;
mokėjimo pavedimų ruošimas;
skolų su klientais derinimas;

Reikalavimai

išsilavinimas buhalterinės apskaitos srityje;
darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel, Word);
LR teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą, išmanymas;
darbo patirtis apskaitos srityje (privalumas);
vidinė motyvacija, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje, greitas darbo tempas;
anglų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

su darbo rezultatais bei asmeniniais gebėjimais susietą darbo užmokestį;
karjeros galimybes.

Pradėjome 2006 m. nuo mažų darbų ir užduočių. Šiandieną esame kryptingai dirbanti, bei sparčiai auganti logistikos įmonė. GPA LOGISTIKA Baltijos šalių rinkose atstovauja vieną iš didžiausių pasaulio logistikos bendrovių. Mūsų durys visada atviros ambicingiems, kūrybingiems, ir darbštiems. Esi toks/tokia? Susisiek!
Informacija apie UAB „GPA LOGISTIKA“
2178 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Rolandas Volvačiovas