Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vision Express“
More about company »

APSKAITININKAS (-Ė)

900-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „Vision Express“

Darbo pobūdis:

  • Pirminių apskaitos dokumentų suvedimas į Axapta programą, prekių kortelių kūrimas bei kontrolė;
  • Prekių judėjimo dokumentacijos tikrinimas ir archyvavimas;
  • Prekių kokybės vertinimas;
  • Pirminių duomenų apdorojimas, susisteminimas, suvedimas i duomenų bazes;
  • Komunikacija su prekių tiekėjais;
  • Ataskaitų ruošimas vadovui.

Reikalavimai:

  • Turintis ne mažiau kaip vienerių metų panašios darbo patirties logistikos / tiekimo / pirkimų srityje;
  • Susidūręs arba dirbantis su Axapta programa;
  • Mokantis rusų, anglų kalbas;
  • Gerai valdantis MS Excel įrankį.

Mes siūlome:

Darbą socialiai atsakingoje įmonėje;
Puikias darbo sąlygas dinamiškoje kompanijoje;
Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

900-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

OC VISION - pirmaujanti optikos prekių ir paslaugų mažmeninę ir didmeninę prekybą vykdanti kompanija Baltijos šalyse, kuri teikia profesionalias regėjimo korekcijos paslaugas, parenkant pažangiausią ir geriausią regėjimo korekcijos variantą.
Įmonė valdo du optikos tinklus - VISION EXPRESS bei OPTIO, o taip pat internetinę parduotuvę LENSOR.
Šiandien prie mūsų komandos, Tiekimo skyriuje, kviečiame prisijungti APSKAITININKĄ (-Ę).