UAB „Švaros broliai“

Apskaitininkas (-ė)

650-750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Švaros broliai“

Darbo pobūdis

Pardavimų sąskaitų faktūrų išrašymas ir tikrinimas;
Prekių ir paslaugų pirkimų sąskaitų faktūrų suvedimas į apskaitos programą;
Kuro apskaita;
Dokumentų sisteminimas pagal įmonės tvarką;
Kitų pavestų užduočių vykdymas;

Reikalavimai darbuotojui

Buhalterinis išsilavinimas (poziciją siūlome ir paskutinių kursų studentams);
Kruopštumas;
Atsakingumas;
Pareigingumas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;

Įmonė siūlo

Neįkainojamą patirtį apskaitos srityje;
Šaunų kolektyvą;
Galimybę kelti kvalifikaciją ir tobulėti;

Atlyginimas

650-750 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mūsų sėkmės atspindys yra mūsų darbuotojai. Jei mylite švarą ir norite tapti švaros ambasadoriumi, prisijunkite prie mūsų!
Esame kokybės lyderiai švaros srityje. Užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas – svarbiausias ŠVAROS BROLIŲ tikslas nuo pirmos kompanijos gyvavimo dienos.
Strategiškai patogiose Vilniaus, Kauno ir Molėtų miestų vietose veikia net 5 automobilių švaros centrai, 7 tunelinės plovyklos ir 8 bekontaktės savitarnos plovyklos. ŠVAROS BROLIŲ profesionalų rankose – daugiau kaip 360 objektų švara ir tvarka.