Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Florinus“

Apskaitininkas (-ė)

550-600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Florinus“

Darbo pobūdis

sąskaitų išrašymas, suvedimas į buhalterinės apskaitos programą;
prekių judėjimo (konsignacinių prekių) kontrolė ir ataskaitų ruošimas;
produktų supirkimas ir pinigų išmokėjimas;
inventorizacijos atlikimas;
pilna pakuotės apskaita (GPAIS);
užsakymų koordinavimas;
pagalba kolegoms;
kiti vadovo ir vyr. finansininkės pavesti darbai.

Reikalavimai

darbo kompiuteriu įgūdžiai;
atsakingumas, sisteminis mąstymas;
komunikabilumas;
patirtis dirbant su apskaitos sistema - privalumas;
išsilavinimas buhalterijos, finansų, ekonomikos srityje - privalumas.

Mes jums siūlome

labai draugišką kolektyvą! :)
visas socialines garantijas;
laiku mokamą atlyginimą;
karjeros galimybes;
savirealizacijos galimybes;
kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Atlyginimas

550-600 €/mėn. į rankas

UAB Florinus | Auksas - Sidabras - Valiuta! Įmonė užsiima prekyba tauriaisiais metalais - investicinio aukso, sidabro, platinos luitais ir monetomis. Taip pat kolekcinėmis bei investicinėmis aukso ir sidabro monetomis. UAB Florinus turi ofisus (parduotuves) keturiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.
informacija apie UAB „Florinus“
752 €
Vid. atlyginimas bruto
22
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.