Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Ovoko“

Apskaitininkas (-ė)

1500-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
„Unicorns Lithuania“ association member
Vilnius - UAB „Ovoko“

Darbo pobūdis

  • pirminių buhalterinės apskaitos duomenų tvarkymą ir registravimą apskaitos programoje
  • pirkimo ir pardavimo dokumentų apskaitą
  • sutartų ataskaitų rengimą
  • pagalbą mėnesio uždarymo procese
  • kitas vyr. buhalterio pavestas užduotis

Reikalavimai darbuotojui

  • ne mažiau 1 metų darbo patirties apskaitininko pozicijoje
  • anglų kalbos žinias
  • aukštąjį arba aukštesnįjį finansų ar apskaitos išsilavinimą
  • gerus darbo kompiuteriu įgūdžius (MS Office paketas)
  • atsakingą požiūrį į darbą bei noro mokytis

  • Asmeninės motyvacijos ir tobulėjimo sistemą (literatūra, kursai, seminarai, sertifikatai ir pan.)
  • Konfidencialumą
  • Karjeros perspektyvos sparčiai augančioje kompanijoje
  • Modernų ofisą su atskiromis darbo vietomis komandoms bei daug tylių erdvių specifinėms užduotims
  • Lankstus darbo grafikas ir galimybė dirbti iš namų
  • Jaunatviškas kolektyvas ir jauki aplinka

Atlyginimas

1500-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galutinį pasiūlymą pateiksime atsižvelgdami į patirtį ir kompetencijas.
UAB „Ovoko“

UAB „Ovoko“

Ovoko is one of the largest Lithuanian based online B2C marketplaces in Europe. Together with the team of dedicated professionals, we are building a digital infrastructure that brings the revolution to the used car parts industry. We have already changed the way people buy and sell their car parts online and have gained popularity across the whole Europe.

We are a planet positive company with a mission to promote a circular economy in the used car parts industry. Our promising results have already attracted multiple investments from venture capital and EU projects, encouraging even faster growth and entry into the foreign markets.
informacija apie UAB „Ovoko“
4806 €
Vid. atlyginimas bruto
(3X higher than LT average)
126
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2906 €
25% uždirba 2906-4228 €
25% uždirba 4228-6589 €
25% uždirba nuo 6589 €