Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Apskaitininkas (-ė)

Vilnius - UAB „Boardsports“

Darbo pobūdis

  • Priimti, kontroliuoti ir apdoroti pirminę, prekių dokumentaciją, suvesti duomenis į kompiuterizuotą apskaitos sistemą (Microsof NAV);
  • Pardavimų registravimas,
  • Prekių judėjimas;

Reikalavimai

  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai ir panašaus darbo patirtis - privalumas;
  • Kruopštumas, sąžiningumas, greita orientacija, atidumas, punktualumas, darbų planavimas ir atsakingumas;
  • Aktyvus dalyvavimas bendruose įmonės reikaluose;
  • Darbas pilnu etatu.
CVB client

UAB „Boardsports“

DIDŽIAUSIA LENTŲ SPORTŲ ĮRANGOS IR AKSESUARŲ DISTRIBUCIJOS KOMPANIJA BALTIJOS ŠALYSE.
Jau daugiau nei 20 metų mūsų meilė ir aistra autentiškiems lentų sportams padeda mums išlaikyti lyderiaujančias pozicijas rinkoje. Dalindamiesi savo sukaupta patirtimi ir aistra šiems sportams siekiame įkvėpti Lietuvos žmones domėtis ir užsiimti mūsų mylimais lentų sportais kartu su mumis. Organizuojame renginius ir rūpinamės kultūros augimu šalyje. Esame jaunatviška ir motyvuota komanda visada atvira idėjoms, naujovėms ir pasiūlymams.
informacija apie UAB „Boardsports“
622 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.