UAB „Naujas tiltas“

APSKAITININKAS

900-1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Naujas tiltas“

Darbo pobūdis

UAB "Naujas Tiltas" aptarnauja Amerikoje esančias organizacijas, atlieka įvairius apskaitos, buhalterijos, statistinius skaiciavimus bei teikia kitas paslaugas. Siūloma darbo vieta apskaitos srityje. Pozicija atsakinga uz čekių suformavimą, apskaičiavimą, išmokėjimą. Darbas su Excell bei apskaitos programa specialiai pritaikyta šitai veiklai.

Reikalavimai darbuotojui

Pagrindinės savybės reikalingos šioje pozicijoje yra atsakingumas, kruopštumas, gebėjimas įsigilinti į smulkmenas. Taip pat reikalingas greitas prisitaikymas bei persiorientavimas, gebėjimas dirbti komandoje.
Imlumas naujovėms, pozityvumas kasdienėje veikloje-privalumas.

Įmonė siūlo

Sparčiai auganti įmonė siūlo draugišką ir jauną kolektyvą, galimybę susipažinti su nestandartine Lietuvos rinkai veikla. Įmonė yra nuolat auganti ir plečianti savo veiklą, todėl nebūsite slegiamas rutinos pojūčio. Siūlome stabilią ir saugią darbo vietą, malonią darbo aplinką. Vertiname ilgalaikius įmonės darbuotojus, todėl stengiamės suteikti galimybę augti ir tobulėti.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas
UAB „Naujas tiltas“

UAB „Naujas tiltas“

UAB Naujas Tiltas 8-eri metai Lietuvoje gyvuojanti įmonė, teikianti įvairaus pobūdžio administracines paslaugas užsienio Transporto / Logistikos kompanijoms.
informacija apie UAB „Naujas tiltas“
2010 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
117
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1665 €
25% uždirba 1665-2060 €
25% uždirba 2060-2404 €
25% uždirba nuo 2404 €