Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kormotech“

Apskaitininkas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kėdainiai, Jonava - UAB „Kormotech“

Darbo pobūdis

Pirkimų, pardavimų apskaita ir kontrolė(prekių pajamavimas, pardavimo sąskaitų išrašymas);
Prekių priėmimo, išdavimo bei sandėliavimo organizavimas;
Prekių likučių kontrolė;
Duomenų tikrinimas ir suvedimas į apskaitos programą (pirkimo sąskaitos, CMR, krovinio važtaraščiai);
Krovinių priėmimo ir išdavimo organizavimas / kontrolė;
Užsakymų surinkimas / suvedimas į apskaitos programą
Transporto užsakymas;
Kiti vadovo pavesti darbai.

Reikalavimai

Darbo patirtis buhalterio arba apskaitininko pareigose ne mažiau 1 metai;
Geri planavimo įgūdžiai, analitinis mąstymas bei gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;
Puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje;
Rūsų kalbos žinios;
Puikiai išmanyti MS Office, ypač Excel;

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje greitai augančioje kompanijoje;
Atsakingą ir įdomų darbą;
Geras darbo sąlygas profesionaliame kolektyve;
Papildomą sveikatos draudimą;

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB Kormotech
informacija apie UAB „Kormotech“
1782 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
109
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1333 €
25% uždirba 1333-1858 €
25% uždirba 1858-2124 €
25% uždirba nuo 2124 €