Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Olego transportas“

Apskaitininkas - praktikantas (darbo laikas nuo 13-19 val.; terminuota darbo sutartis)

Vilnius - UAB „Olego transportas“

Darbo pobūdis

1. Pirminių dokumentų (pirkimų, pardavimų) apskaita
2. Darbas su apskaitos sistema „Rivilė Gama“
3. Vyr. buhalterio deleguotų užduočių atlikimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Iniciatyvumas
  • Atsakingumas ir kruopštumas
  • Noras tobulėti ir įgyti praktinių žinių buhalterinės apskaitos srityje

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir dinamišką darbą
  • Karjeros galimybes
  • Draugišką kolektyvą

„Ollex“ – viena lyderiaujančių transporto paslaugų įmonių Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Ilgametę patirtį sukaupusi bendrovė šiuo metu vienija daugiau negu 300 savo sryties profesionalų.
Patirtis, profesionalumas bei nuolatinis rūpestis savo klientais pelnė bendrovei pripažinimą – teikiamos transporto paslaugos yra vertinamos klientų iš Lietuvos bei daugelio kitų valstybių.
Įmonės pagrindinės veiklos: automobilių, minivenų, mikroautobusų ir autobusų nuoma, vietiniai ir tarptautiniai keleivių pervežimai, VIP transporto paslaugos ir privatūs keleivių pervežimai bei smulkių krovinių gabenimas.
informacija apie UAB „Olego transportas“
1631 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
363
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1464 €
25% uždirba 1464-1499 €
25% uždirba 1499-1694 €
25% uždirba nuo 1694 €