Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Amber Food grupė

Apskaitininkas restoranų tinkle

800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Amber Food grupė

Darbo pobūdis

  • žaliavų apskaita viešojo maitinimo įmonėje (programos IIKO, R-Keeper, StoreHouse).

Reikalavimai darbuotojui

  • darbo patirtis dirbant su programa IIKO ir R-Keeper (būtų didelis privalumas);
  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • finansinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų žinojimas;
  • atsakingumas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą lyderiaujančiame restoranų tinkle;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Skanų visų pasaulio virtuvių maistą su tik personalui skirta nuolaida;
  • Didžiąją dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

800 €/mėn. į rankas

Amber Food grupė valdo Charlie pizza, Katpėdėlė, La Crepe, Manami, Guacamole, Skonis, Sugamour ir kitus prekės ženklų restoranus.