Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Electronic Trade“

Apskaitininkė (-as) - buhalterė (-is)

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Electronic Trade“

Darbo pobūdis

  • Darbas su pirminiais dokumentais: pirkimų ir pardavimų dokumentų apskaita, avansinių apyskaitų apskaita, banko dokumentų apskaita ir kt.; sąskaitų išrašymas;
  • Prekių pajamavimas, prekių užsakymų apdorojimas sistemoje ir programoje; prekių srautų planavimas, bendravimas su logistikos skyriumi, užsakymų įvykdymo laiku kontrolė;
  • Pirminių dokumentų kontrolė, tikrinimas; finansinių ir buhalterinių dokumentų sisteminimas, tvarkymas ir priežiūra;
  • Kitų pavestų užduočių, susijusių su apskaita, vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis išsilavinimas;
  • Apskaitininkės darbo patirtis, turėti bent 2 metų darbo patirtį buhalterinės apskaitos srityje;
  • Teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą, išmanymas;
  • Darbštumas, atidumas, atsakingumas, analitinis mastymas; intensyvus komandinis darbas. Gebėjimas valdyti didelį informacijos srautą tiksliai ir laiku.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai; laisvai dirbti MS Office paketu;
  • Turėti patirties dirbant su Rivilė apskaitos programa (privalumas);
  • Anglų kalbos žinios. Rusų kalbos žinios – privalumas.

Mes jums siūlome

“Know how” kaip veikia perspektyviausia mažmeninės prekybos sritis;
Pagalbą ir pasidalinimą tomis žiniomis ir įgūdžiais, kuriuos turime;
Jaunų bendraminčių kolektyvą;
Visas darbui būtinas priemones;
Motyvuojantį, nuo rezultatų priklausantį atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas

UAB Electronic Trade – tai aistrą elektroninei prekybai jaučiančių žmonių kolektyvas. Valdome projektus Bigbox.lt ir Bigbox.ee , Toybox.lt bei Bigbox.lv , aktyviai vykdome plėtrą ne tik Lietuvoje, bet ir Pabaltijo rinkose. Dėka sukauptų kompetencijų savo, pasirinktuose rinkos segmentuose, esame vieni iš lyderių.
informacija apie UAB „Electronic Trade“
1731 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1074 €
25% uždirba 1074-1372 €
25% uždirba 1372-1956 €
25% uždirba nuo 1956 €