UAB Tirnoda

Apskaitininkė (-as) - buhalterė (-is)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Tirnoda

Darbo pobūdis

1. Dokumentų suvedimas į buhalterinę programą;
2. Eksporto ir importo dokumentų tvarkymas;
3. Pagalba vyr.buhalterei;
4. Kitų vyr. buhalterės pavestų užduočių atlikimas;
5. Bendravimas su įmonės klientais;
6. Skolų derinimas.

Reikalavimai darbuotojui

1. Aukštasis buhalterinis, finansinis arba ekonominis išsilavinimas;
2. Buhalterio – apskaitininko darbo patirtis
3. Lenkų kalbos mokėjimas;
4. Komunikabilumas, kruopštumas;
5. Kompiuterinis raštingumas.

Įmonė siūlo

1. Profesinio tobulėjimo galimybes;
2. Visas darbui reikalingas priemones;
3. Lankstų darbo grafiką;
4. Laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Mes siūlome ne tik galimybę tobulėti, bet ir konkurencingą darbo užmokestį, priklausantį nuo darbuotojo darbštumo bei rezultatyvumo. Ieškome sąžiningo ir pastovaus, atsakingo darbuotojo su perspektyva ateityje pavaduoti vyr.buhalterę.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
nuo 700 €/mėn. + priedai už gerus darbo rezultatus
UAB Tirnoda

UAB Tirnoda

UAB "Tirnoda" pagrindinė veikla - didmeninė bei mažmeninė prekyba naudotomis automobilių detalėmis. Dalis pristatome ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje per trumpiausią įmanomą laikotarpį. Artimiausioje ateityje norime tapti pirmaujančia įmone šalies rinkoje, kuri užsiima naudotomis automobilių detalėmis.
informacija apie UAB Tirnoda
3
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2020 m.