You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ALAN DEKO“

Apskaitininkė (-as) - buhalterė (-is)

900-1250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ALAN DEKO“

Darbo pobūdis

  • Buhalterinės apskaitos darbai, susiję su pirminių dokumentų paruošimu, ir jų registravimas apskaitos sistemoje;
  • Kasos, avansinių apyskaitų tvarkymas;
  • Skolų apskaita ir kontrolė;
  • Ilgalaikio/trumpalaikio turto apskaita;
  • Dokumentų archyvavimas;
  • Pirminių apskaitos ataskaitų ruošimas;
  • Pagalba vyr. buhalteriui.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Apskaitininkės (-o) – buhalterės (-io) darbo patirtis;
  • Mokėjimas dirbti apskaitos programomis;
  • Geras kompiuterinis raštingumas;
  • Rusų ar anglų kalbų pagrindai;
  • Iniciatyvumas, kruopštumas, atsakingumas.

Mes tikimės, kad tu:
  • Pasižymi loginiu, analitiniu, atidžiu mąstymu;
  • Gebi savarankiškai įsigilinti į situaciją ir rasti sprendimą, jei susiduriama su problema;
  • Turi sukauptą apskaitos žinių bagažą, o ir be to, dar esi žingeidi asmenybė, turinti potencialo mokytis ir tobulėti apskaitos srityje;
  • Gebi dirbti Excel, Word programomis, sklandžiai dėlioji mintis;
  • Esi draugiška, nuoširdi ir kartu su kolektyvu dirbanti vardan vieno tikslo, asmenybė;
  • Kaip privalumus vertintume Tavo patirtį dirbant apskaitos srityje, gebėjimą naudotis kokia nors apskaitos programa, užsienio kalbų mokėjimą.

Įmonė siūlo

Garantuojame:
Galimybę tobulinti profesinius įgūdžius apskaitos srityje;
Darbą moderniame, patogiai įrengtame biure Vilniaus centre.

Siūlome:
Stabilų laiku mokamą atlyginimą;
Karjeros galimybę;
Galimybę dirbti ne pilnu etatu;
Galimybę siūlyti idėjas ir prisidėti prie įmonės procesų gerinimo;
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes bei patyrusių kolegų pagalbą;
Darbo vieta tinka ir neįgaliesiems;
Jei esate susiplanavę, suteiksime atostogas jums patogiu laiku.

Atlyginimas

900-1250 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją ir darbo patirtį.

ALAN DEKO interjero salonuose gausu stilingų indų, stalo įrankių, vonios bei virtuvės reikmenų, įdomių, išskirtinių baldų, šviestuvų, kilimų ir kitų interjero elementų, kurie sukuria jaukią ir individualią aplinką. Čia apstu ne tik žaismingų, šmaikščių, bet ir rimtų bei solidžių dovanų, suvenyrų ar malonių smulkmenų, tinkančių kiekviena proga.