Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Biketek“

Apskaitininkė (-as) - Buhalterė (-is)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Biketek“

Darbo aprašymas

Pirkimo dokumentų vedimas ir apdorojimas;
Transporto kuro apskaita ir deklaravimas;
Prekių apskaitos kontrolė;
Duomenų pateikimas valstybinėms institucijoms (SODRA, GPM);
Darbo užmokesčio apskaičiavimo ir žmogiškųjų išteklių dokumentai bei ataskaitos;
Su banku susijusios operacijos.

Reikalavimai

Aukštesnysis arba aukštasis (buhalterinė apskaita, finansai) išsilavinimas;
Buhalterinė patirtis - ne mažiau nei 2 metai;
Puikūs įgūdžiai dirbant su MS Office programomis
Darbo patirtis su programa B1 būtų privalumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Anglų ir rusų kalbos žinios būtų privalumas;
LT teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą ir mokesčius, išmanymas.

Įmonė siūlo

Stabilų darbą kompanijoje;
Visas socialines garantijas ir geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
Galimybę tobulėti ir gilinti žinias bei įgūdžius;
Galimybę inicijuoti ir įgyvendinti pokyčius įmonės buhalterinėje apskaitoje.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas

Specializuota dviračių parduotuvė.
informacija apie UAB „Biketek“
2304 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2021 m.