Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „AZ-Pack“

APSKAITININKĖ (-AS) (Darbas Kaune, Pramonės pr. 4K)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „AZ-Pack“

Darbo pobūdis

  • Pirminių pirkimo dokumentų apskaita,
  • Grynųjų pinigų apskaita,
  • GPAIS apskaita,
  • Pakuočių apskaita,
  • Dokumentų registrų patikra,
  • Intrastato ataskaitos,
  • Statistinės ataskaitos,
  • Dokumentų archyvavimas,
  • Paskirtų ataskaitų ruošimas,
  • Biuro administratorės ir gamybos apskaitininkės pavadavimas.

Darbo laikas : 8:00 val. - 17:00 val. (pietų pertrauka 12:00 - 13:00 val.)

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis ar profesinis išsilavinimas apskaitos, finansų ar ekonomikos srityje,
  • Bent 1 metų trukmės darbo patirtis su pirmine apskaita,
  • Darbo patirtis, dirbant su apskaitos programomis (privalumas - apskaitos ir valdymo programa Euroskaita),
  • Geros anglų ir rusų kalbos žinios,
  • Geras Excel funkcijų išmanymas,
  • Raštvedybos pagrindai,
  • Atsakingumas, sąžiningumas, kruopštumas, pastabumas ir malonus bendravimas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą stabiliai veikiančioje gamybinėje įmonėje,
  • Galimybę mokytis ir augti profesinėje srityje,
  • Jaukią darbo aplinką, pažangias darbo priemones bei visokeriopą draugiškų kolegų pagalbą.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

„AZ-Pack“, UAB – viena didžiausių pakuočių gamintojų Lietuvoje. Įmonė įkurta Lietuvoje 2009 m. Veiklos kryptys – pakuočių gamyba ir didmeninė prekyba. Pagrindiniai įmonės gaminami produktai – vakuuminiai maišeliai, pakuotės skystiems produktams – „Bag in Box“ ir „Stand up Pouch“.
informacija apie UAB „AZ-Pack“
2352 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
59
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1484 €
25% uždirba 1484-1972 €
25% uždirba 1972-2640 €
25% uždirba nuo 2640 €