Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BIKUVOS“ PREKYBA

Apskaitininkė (-as) - kasininkė (-as)

550-650 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „BIKUVOS“ PREKYBA

Darbo pobūdis

  • gautų prekių pajamavimas pagal sąskaitas faktūras;
  • konsignacinių prekių pajamavimas;
  • kreditinių PVM sąskaitų faktūrų, debetinių PVM sąskaitų faktūrų išrašymas kai grąžina prekes pirkėjams, tiekėjams;
  • pardavimo PVM sąskaitų faktūrų išrašymas pirkėjams;
  • apyskaitos pristatymas buhalterijai;
  • darbas su kasos aparatu.

Reikalavimai

  • patirtis dirbant su Rivilės apskaitos programa;
  • buhalterinės apskaitos organizavimo pagrindai;
  • žinios (įstatyminiai ir normatyviniai akai susiję su ūkinės,finansinės ir gamybinės organizacijos veiklos analize ir apskaita).

Mes jums siūlome

  • kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • visas reikalingas priemones ir puikią darbo aplinką;
  • motyvacinius priedus prie atlyginimo;
  • nefinansinių motyvacinių priedų sistemą.

Atlyginimas

550-650 €/mėn. į rankas

UAB Bikuvos prekyba jau 28 metai sėkmingai vysto prekybą statybinėmis ir apdailos medžiagomis visoje Lietuvoje.Šiuo metu veikla vykdoma 18-koje prekybos centrų.Siūlome galimybę išnaudoti jaunatvišką maksimalizmą-inicijuok, argumentuok, įrodyk!!!!
informacija apie UAB „BIKUVOS“ PREKYBA
1139 €
Vid. atlyginimas bruto
400
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 873 €
25% uždirba 873-1013 €
25% uždirba 1013-1224 €
25% uždirba nuo 1224 €