Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "BIKUVOS" PREKYBA
More about company »

Apskaitininkė (-as) - kasininkė (-as)

Vilnius - UAB "BIKUVOS" PREKYBA

Darbo pobūdis

  • gautų prekių pajamavimas pagal sąskaitas faktūras;
  • konsignacinių prekių pajamavimas;
  • kreditinių PVM sąskaitų faktūrų, debetinių PVM sąskaitų faktūrų išrašymas kai grąžina prekes pirkėjams, tiekėjams;
  • pardavimo PVM sąskaitų faktūrų išrašymas pirkėjams;
  • apyskaitos pristatymas buhalterijai;
  • darbas su kasos aparatu.

Reikalavimai

  • patirtis dirbant su Rivilės apskaitos programa;
  • buhalterinės apskaitos organizavimo pagrindai;
  • žinios (įstatyminiai ir normatyviniai akai susiję su ūkinės,finansinės ir gamybinės organizacijos veiklos analize ir apskaita).

Mes jums siūlome

  • kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • visas reikalingas priemones ir puikią darbo aplinką;
  • motyvacinius priedus prie atlyginimo;
  • nefinansinių motyvacinių priedų sistemą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB Bikuvos prekyba jau 25 metai sėkmingai vysto prekybą statybinėmis ir apdailos medžiagomis visoje Lietuvoje.Šiuo metu veikla vykdoma per 18 prekybos padalinių,kuriuose dirba daugiau nei 480 darbuotojų.Įmonė rūpinasi savo darbuotojais, suteikia spec.nuolaidas ir galimybes mokytis. Bendrovėje palaikomos iniciatyvos ir motyvaujami darbštūs kolektyvo nariai. Įsijunk į darnų Bikuvos kolektyvą!