Apskaitos specialistas (-ė)

800-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „BDO auditas ir apskaita“

Apie BDO auditas ir apskaita, UAB

BDO auditas ir apskaita, UAB – jaunatviška ir sparčiai auganti audito, apskaitos ir mokesčių kompanija.
Komanda yra mūsų stiprybė, kurianti teigiamą vertę klientams, aplinkai ir vieni kitiems. BDO kolegų išskirtiniai talentai sukuria tokią aplinką, kuri skatina bendradarbiavimą, tobulėjimą ir augimą.
Apskaitos skyrius plečiasi, todėl kviečiame Tave kandidatuoti ir prisijungti prie mūsų nuotaikingos komandos! Mes žinome, kad Tu esi unikalus ir išskirtinis!

Darbo pobūdis

  • Buhalterinių dokumentų tvarkymas;
  • Vidinių ir išorinių ataskaitų rengimas;
  • Atsakomybė už atliktų darbų tikslumą ir terminus;
  • Kitų pavestų užduočių, susijusių su apskaita, vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (ekonomikos, finansų, vadybos srityse);
  • Finansus bei įmonės veiklą reglamentuojančių LR ir ES teisės aktų išmanymas;
  • Kruopštumas, atsakingumas; iniciatyvumas, organizuotumas, laiko planavimas;
  • Geros anglų k. žinios.

  • Patirtį sėkmingai veikiančioje ir augančioje tarptautinėje įmonėje;
  • Geras darbo sąlygas ir puikią nuotaiką draugiškame, jaunatviškame kolektyve;
  • Dalyvavimą įvairiuose mokymuose, konferencijose;
  • Bendras įmonės šventes, keliones ir kitas rengiamas iniciatyvas;
  • Patogią ir modernią darbo vietą.

Atlyginimas

800-1400 €/mėn. į rankas

UAB „BDO auditas ir apskaita“

BDO auditas ir apskaita, UAB įkurta 1998 metų pabaigoje. 2002 m. birželio 1 d. bendrovė tapo vienos didžiausių pasaulyje tarptautinės audito, apskaitos bei konsultacijų kompanijų grupės BDO International vienintele įgaliota atstove Lietuvoje.

Mūsų galimybės kurti ir plėtoti išskirtinius santykius su klientais yra paremtos žinojimu, kad kiekvienas klientas yra išskirtinis, ir kiekvieno jų poreikiai yra unikalūs.

Mes džiaugiamės išskirtiniais santykiais su savo klientais ir stengiamės sutelkti visą dėmesį į tai, kas jiems svarbu.

BDO profesionalų komanda – mūsų varomoji jėga ir išskirtinumas! Mes siūlome galimybę augti ir tobulėti profesinėje srityje kartu su mumis. Ir visada ieškome žmonių, kurie pasirengę savo įgūdžiais, patirtimi, profesionalumu ir idėjomis siekti bendrų mūsų ir klientų verslo tikslų. BDO gali tapti daugiau nei Jūsų darbdaviu – mes galime būti Jūsų mokytojais, mokiniais bei draugais.
See all ads of this company (4)
informacija apie UAB „BDO auditas ir apskaita“
2365 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
116
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1463 €
25% uždirba 1463-1962 €
25% uždirba 1962-2683 €
25% uždirba nuo 2683 €