Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Kaj Madsen Kaunas“

Asistentė (-as) apskaitos skyriuje

Kaunas - UAB „Kaj Madsen Kaunas“

Darbo pobūdis

Užsakymų vedimas, tikrinimas ir detali analizė;
Kuro išlaidų auditas;
CMR važtaraščių paruošimas pagal krovinių dokumentus (delivery notus);

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas;
Anglų kalbos mokėjimas, žodžiu bei raštu;
Geras kompiuterinis raštingumas;
Analitinis mąstymas ir rezultatų tikslumas.
Atidumas detalėms, kruopštumas ir pareigingumas.

Darbą draugiškoje ir profesionalioje tarptautinėje Danų kapitalo įmonėje ;
Patrauklias darbo sąlygas (profesinio tobulėjimo galimybes, visas darbui atlikti reikalingas darbo priemones);
Visas socialines garantijas.

UAB "Kaj Madsen Kaunas" - tarptautinė danų kapitalo transporto įmonė su itin aukštais reikalavimais aplinkosaugai, vertinanti atsakingus ir patikimus darbuotojus, ieškanti bei randanti optimaliausius transporto sprendimus klientams.

informacija apie UAB „Kaj Madsen Kaunas“
1975 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
1195
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1700 €
25% uždirba 1700-1929 €
25% uždirba 1929-2141 €
25% uždirba nuo 2141 €