Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Heidelberg Materials Lietuva Betonas, UAB

Apskaitininkė (-as)

800-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Heidelberg Materials Lietuva Betonas, UAB

Darbo pobūdis

Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas, sąskaitų faktūrų pateikimas klientams ir kitų tiesioginio vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas (buhalterinis, finansinis ar ekonominis);
Buhalterinio darbo patirtis ne mažiau 1 metų;
LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą ir mokesčius išmanymas;
Kruopštumas, atsakingumas, tikslumas, atidumas ir gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje.

Įmonė siūlo

Apmokymus;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Visas darbui reikalingas priemones;
Pastovų darbą konkurencingoje tarptautinėje įmonėje;
Visas socialines garantijas;
Patrauklų atlyginimą ir galimybes įgyvendinti savo idėjas prisidedant prie organizacijos vystymo ir augimo.

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas

UAB Heidelberg Materials Lietuva Betonas yra pasauliniam koncernui priklausanti įmonė, kuri yra viena iš trijų didžiausių pasaulyje cemento, prekinio betono ir inertinių medžiagų gamintojų. Ji vykdo veiklą daugiau nei 40 šalių, bei valdo 2500 įvairių gamyklų bei terminalų
informacija apie Heidelberg Materials Lietuva Betonas, UAB
2962 €
Vid. atlyginimas bruto
(94% didesnis už LT vidurkį)
27
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2155 €
25% uždirba 2155-2745 €
25% uždirba 2745-3330 €
25% uždirba nuo 3330 €