Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Cerera foods“

Apskaitininkė (-as)

700-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Cerera foods“

Darbo pobūdis

Inventorizacijos vykdymas;
Dokumentų tvarkymas ir jų pateikimas buhalterijai;
Vesti žaliavų, pakuočių ir pagamintos produkcijos apskaitą.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas; geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, iniciatyvumas, savarankiškumas, darbo patirtis dirbant su programa PRAGMA.Finansinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų žinojimas.

Mes jums siūlome

Perspektyvų, įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve.
Atlyginimą, atitinkantį kompetenciją ir darbo rezultatus.
Socialinės garantijas.

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas

Cerera foods,UAB-viena didžiausių sausų pusryčių ir kukurūzų lazdelių gamintoja Lietuvoje,dirbanti su naujausia įranga,įdiegusi pažangiausias technologijas ir sugebanti pagaminti aukščiausios kokybės produktus.
Įmonės misija -gaminti kokybišką, sveiką bei skanų produktą ir prisidėti prie sveiko maisto valgymo įpročio formavimo.
informacija apie UAB „Cerera foods“
1483 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
58
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1201 €
25% uždirba 1201-1478 €
25% uždirba 1478-1653 €
25% uždirba nuo 1653 €