Apskaitininkė (-as)

900-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Celsis UAB

Darbo pobūdis

  • Pardavimo dokumentų išrašymas;
  • Darbas kasos aparatu prekybos salėje;
  • Tiesioginis bendravimas su klientais;
  • Vidinio prekių judėjimo apskaitos tvarkymas;
  • Pirminių apskaitos operacijų atlikimas;
  • Kitų pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
  • Komunikabilumas, kruopštumas, atidumas, atsakingumas;
  • Geri darbo su kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumas:
Darbas su RIVILĖS apskaitos programa;
Darbo patirtis apskaitininko pareigose.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Funkcinės treniruotės su treneriu 2 k./sav.

Biuras

Stalo futbolas Stalo tenisas Dušas Smiginis
Darbą stabiliai veikiančioje ir pirmaujančioje savo srityje įmonėje;
Komfortabilias darbo sąlygas;
Socialines garantijas;
Darbuotojų draudimą;
Draugišką kolektyvą.

Darbo vieta: Verslo g. 3, Kumpiai, Kauno r.

Atlyginimas

900-1000 €/mėn. į rankas

Celsis UAB

Celsis UAB – tai šildymo, vėdinimo, kondicionavimo ir vonios kambario įrangos prekybos bendrovė, veikianti nuo 1994 metų. Klientams teikiame platų šildymo katilų, šilumos siurblių, židinių, krosnelių, saulės kolektorių, vandens šildytuvų, radiatorių, konvektorių, vamzdynų, įrankių, dūmtraukių, ortakių, siurblių, vandens filtrų, kolektorių, rekuperatorių, kondicionierių, dušo kabinų, vandens maišytuvų, rankšluosčių džiovintuvų, vonių, santechninės keramikos, vonios kambario baldų, vonios aksesuarų, virtuvės plautuvių asortimentą.
Mūsų kompanija specializuojasi didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje, turi didelius sandėliavimo plotus ir gausias prekių atsargas. Naudodami ištobulintą logistikos sistemą, užtikriname nepertraukiamą prekių tiekimą prekybininkams, montuotojams bei individualiems vartotojams į bet kurią Lietuvos vietą.
See all ads of this company (4)
informacija apie Celsis UAB
2980 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% didesnis už LT vidurkį)
320
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1888 €
25% uždirba 1888-2282 €
25% uždirba 2282-2969 €
25% uždirba nuo 2969 €