Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Neba“

Apskaitininkė (-as)

700-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Neba“

Darbo pobūdis

Importo iš trečiųjų šalių pajamavimas
Dokumentų ir duomenų susiteminimas
Sąskaitų administravimas ir kitų, su jomis susijusių, apskaitos dokumentų rengimas
Administraciniai darbai
Korespondencijos bei kitos gaunamos ir siunčiamos informacijos tvarkymas

Reikalavimai

Turi aukštesnįjį /aukštąjį ekonominį, finansų ir apskaitos išsilavinimą
Rusų kalba privaloma ( skaitymas, rašymas, kalbėjimas)
Darbas buhalterinės apskaitos programa PRAGMA būtų privalumas
Puikiai dirbate pagrindinėmis MS Office programomis
Komunikabilumas, savarankiškumas, gebėjimas dirbti komandoje

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje organizacijoje
Puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve
Mokymąsi ir profesinį tobulėjimą
Stabilų ir konkurencingą darbo užmokestį

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas
UAB „Neba“

UAB „Neba“

Esame pirmaujanti įmonė Lietuvoje , pagal medienos importą iš kaimyninių šalių. Jau daugiau kaip 11 metų vykdome veiklą visoje Lietuvoje, daugelis Lietuvos medienos apdirbėjų yra mūsų klientai. Šiuo metu sparčiai plečiame savo veiklą ir ieškome kolektyvo papildymo.
informacija apie UAB „Neba“
1869 €
Vid. atlyginimas bruto
(23% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.