Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Celsis UAB

Apskaitininkė, (-as)

600-700 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - Celsis UAB

Darbo pobūdis

Pardavimo dokumentų išrašymas;
Darbas kasos aparatu prekybos salėje.

Privalumas:
Darbas su RIVILĖS apskaitos programa;
Darbo patirtis prekybinėje sferoje.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
Komunikabilumas, kruopštumas, atidumas, atsakingumas;
Geri darbo su kompiuteriu įgūdžiai.

Darbą stabiliai veikiančioje ir pirmaujančioje savo srityje įmonėje;
Komfortabilias darbo sąlygas;
Socialines garantijas;
Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

600-700 €/mėn. į rankas
Celsis UAB

Celsis UAB

Celsis UAB – tai šildymo, vėdinimo, kondicionavimo ir vonios kambario įrangos prekybos bendrovė, veikianti nuo 1994 metų. Klientams teikiame platų šildymo katilų, šilumos siurblių, židinių, krosnelių, saulės kolektorių, vandens šildytuvų, radiatorių, konvektorių, vamzdynų, įrankių, dūmtraukių, ortakių, siurblių, vandens filtrų, kolektorių, rekuperatorių, kondicionierių, dušo kabinų, vandens maišytuvų, rankšluosčių džiovintuvų, vonių, santechninės keramikos, vonios kambario baldų, vonios aksesuarų, virtuvės plautuvių asortimentą.
Mūsų kompanija specializuojasi didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje, turi didelius sandėliavimo plotus ir gausias prekių atsargas. Naudodami ištobulintą logistikos sistemą, užtikriname nepertraukiamą prekių tiekimą prekybininkams, montuotojams bei individualiems vartotojams į bet kurią Lietuvos vietą.
informacija apie Celsis UAB
2980 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% didesnis už LT vidurkį)
320
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1888 €
25% uždirba 1888-2282 €
25% uždirba 2282-2969 €
25% uždirba nuo 2969 €