UAB „STAMEX“

Pardavėjas Dituvoje

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „STAMEX“

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:
Pirkėjų konsultavimas, aptarnavimas;
Lentynų papildymas prekėmis;
Darbas kasos aparatu;
Pakrovimo/Iškrovimo darbai (tiekėjų atvežtos prekės; pirkėjų nupirktos prekės - darbas skyriuje).
Kitų pavestų užduočių, susijusių su pardavėjo - krovėjo pareigomis, vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis statybinių prekių parduotuvėje - PRIVALUMAS;
Darbo patirtis darbui su kasos aparatu - PRIVALUMAS;
Fizinė ištvermė;
Atsakingumas, pareigingumas, komunikabilumas.

Įmonė siūlo

Įdomų bei dinamišką darbą mūsų įmonėje.
Tobulėjimo bei kvalifikacijos kėlimo galimybes.
Piniginę motyvacinę sistemą (priedai už ketvirčio įvykdytus planus).
Darbo užmokestis plačiau aptariamas darbo pokalbio metu (su galimybe didėti po bandomojo laikotarpio).
Darbo grafikas slenkantis, sudėliojamas mėnesiui į priekį.
Visais klausimais kreiptis tel. ;

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas
Atlyginimas + priedai priklausantys nuo skyriaus pardavimų rezultatų (ar pasiektas mėnesio planas).
Atlyginimo kėlimas po bandomojo laikotarpio.

PC „Gulbė“ – daugiau nei 15 metų yra patikimas prekybos partneris apdailos ir statybinėms medžiagoms! Prekybos centre klientai gali rasti platų statybinių, apdailos ir buities prekių asortimentą, kuris nuolat atnaujinamas atsižvelgiant į klientų poreikius ir naujausias statybų bei interjero tendencijas.
informacija apie UAB „STAMEX“
1754 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
58
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1323 €
25% uždirba 1323-1599 €
25% uždirba 1599-2205 €
25% uždirba nuo 2205 €