Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "NNL termo"
More about company »

Apskaitininkė (-as) sekmadieniais (papildomas darbas)

Iki 200 Eur
Kaunas - UAB "NNL termo"

Darbo pobūdis

  • Siuntų/krovinių dokumentų paruošimas maršrutams. Užtikrinimas, kad visi dokumentai sistemoje sukurti.
  • Maršrutų spausdinimas.
  • Pirkimo dokumentų / Taros dokumentų registravimas logistikos apskaitos sistemoje.
  • Integracijos klaidų taisymas apskaitos sistemoje.

Darbo grafikas:
  • 08:00-17:00 val. (sekmadienis).

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Loginis mąstymas ir orientacija į rezultatą;
  • Pastabumas, kruopštumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, atsakingą, dinamišką darbą sparčiai augančioje logistikos kompanijoje;
  • Realias karjeros galimybes;
  • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Tobulėjimo ir asmeninio augimo galimybes;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Nemokamą kavą, arbatą, vaisius;
  • Dalinai apmokamą kelionę į/iš darbo (darbas Kaune, B. Brazdžionio g. 21).

Atlyginimas

Iki 200 Eur atskaičius mokesčius

NNL įmonių grupė teikia aukščiausios kokybės temperatūrinės logistikos paslaugas Lietuvoje ir Europoje: gabena, sandėliuoja, komplektuoja, ženklina produkciją, taip pat vienintelė Lietuvoje teikia kompleksinę šviežios žuvies ir jūros gėrybių logistikos paslaugą.
Kviečiame Tave tapti mūsų darnios, draugiškos komandos nariu!

Tel.
Informacija apie UAB "NNL termo"
1330 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
71
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 754 €
25% uždirba 754-1134 €
25% uždirba 1134-1602 €
25% uždirba nuo 1602 €
Vadovas: Česlovas Kazlauskas