Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AMSTON"
More about company »

Apskaitininkė (-as)

Šiauliai - UAB "AMSTON"

Darbo aprašymas

  • Pirminių buhalterinių dokumentų (pirkimų, pardavimų) tvarkymas
  • Apskaitos duomenų įvedimas į apskaitos programą
  • Pagalba vyr.buhalteriui

Reikalavimai kandidatui

  • Atsakingumas, kruopštumas, dėmesingumas
  • Patirtis dirbant buhalterine “Rivilė” programa
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai

Darbdavys siūlo

  • Jaunatvišką ir veržlų kolektyvą, kuriam rūpi grožis ir estetika
  • Darbą su Top 10 prekiniais ženklais Lietuvoje
  • Nemokamus pietus kiekvieną dieną
  • Erdvią darbo vietą ir terasą darbo pertraukėlėms

Amston yra personalo atrankų įmonė, teikianti vadovų ir specialistų paieškos, atrankos ir vertinimo paslaugas verslo klientams. Mūsų tikslas – padėti pasirinkti geriausią: darbuotoją, sprendimą personalo valdyme, partnerį personalo atrankose ir patarėją santykiuose su darbuotojais.

Personalo atrankų įmonės „Amston“ klientė - plaukų, veido ir kūno priežiūros priemonių bei dekoratyvinės kosmetikos internetinė parduotuvė, Lietuvoje žinoma kaip www.klipshop.lt .