Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SAUGIMA"
More about company »

Apskaitininkė (-as) TERMINUOTA DARBO SUTARTIS

Vilnius - UAB "SAUGIMA"

Darbo pobūdis

  • Pirminių buhalterinių dokumentų apskaita;
  • Apskaitos duomenų suvedimas į programą, duomenų patikra bei kontrolė;
  • Banko operacijų apskaita;
  • Skolų suderinimo aktų ruošimas ir likučių derinimas;
  • Įsakymų ir kitų vidaus dokumentų tvarkymas bei archyvavimas;
  • Kitos su buhalterine apskaita susijusios užduotys;
  • Pagalba vyr. buhalterei.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis išsilavinimas buhalterinės apskaitos srityje;
  • Apskaitininko darbo patirtis (privalumas);
  • Puikūs darbo su kompiuteriu įgūdžiai;
  • Kruopštumas;
  • Atsakingas požiūris;
  • Geri bendravimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Terminuotą darbo sutartį (1-2 metai);
  • Darbą draugiškoje, bendraujančioje komandoje;
  • Laiku mokamą atlyginimą ir socialines garantijas;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB "Saugima" - nuo 1998-ųjų metų dirbanti įmonė. Įmones veikla - Lietuvos ir užsienio įmonių aprūpinimas asmeninėmis apsaugos priemonėmis. Dirbame su patikimais bei patirtį turinčiais Lietuvos bei užsienio tiekėjais.
Informacija apie UAB "SAUGIMA"
1216 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
82
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 707 €
25% uždirba 707-1133 €
25% uždirba 1133-1687 €
25% uždirba nuo 1687 €
Vadovas: Juozas Stankūnas