Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Eurohorecana“

Apskaitininkė (-as) - vadybininkė (-as)

1100-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Eurohorecana“

Darbo pobūdis

  • Užsakymų suvedimas į apskaitos programą;
  • Kokybės sertifikatų administravimas ir prekių kokybės kontrolė;
  • Įvairių dokumentų rengimas ir tvarkymas;
  • Kitas administracinio pobūdžio darbas;

Reikalavimai

  • Ieškome aktyvaus, atsakingo darbuotojo;
  • Mokėjimas dirbti su MS Office programomis bei apskaitos programomis;
  • Sėkminga panašaus darbo patirtis;
  • Puikūs bendravimo, planavimo įgūdžiai, analitinis mąstymas;

Mes jums siūlome

  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Darbą perspektyvioje ir augančioje įmonėje;
  • Visas socialines garantijas;
  • Motyvuojantį ir laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Geras darbo sąlygas;

Atlyginimas

1100-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
darbo užmokestis priklauso nuo darbo rezultatų.

UAB “Eurohorecana” jau daugiau kaip 14 metų yra maisto produktų tiekėja įvairioms gamybinėms įmonėms, viešbučiams, restoranams, kavinėms ir kitoms maitinimo įstaigoms Lietuvoje. Siekiame būti naudingi ir dėmesingi kiekvienam klientui. Vertiname savo klientus ir darbuotojus.
informacija apie UAB „Eurohorecana“
1371 €
Vid. atlyginimas bruto
35
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 960 €
25% uždirba 960-1363 €
25% uždirba 1363-1653 €
25% uždirba nuo 1653 €