Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Celsis"
More about company »

apskaitininkė (-as)

Vilnius - UAB "Celsis"

Darbo pobūdis

  • sąskaitų išrašymas;
  • darbas su kasos aparatu.

Reikalavimai

  • aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
  • komunikabilumas, kruopštumas, atidumas, atsakingumas;
  • geri darbo su kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumas:
  • rusų kalbos žinios;
  • darbas su RIVILĖS apskaitos programa;
  • darbo patirtis prekybinėje sferoje.

Mes jums siūlome

  • perspektyvų darbą stabiliai veikiančioje ir pirmaujančioje savo srityje įmonėje;
  • komfortabilias darbo sąlygas;
  • konkurencingą atlyginimą;
  • socialines garantijas;
  • draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

UAB „Celsis“ – tai šildymo ir vonios kambario įrangos prekybos kompanija, veikianti nuo 1994 metų. Savo klientams pateikiame platų šildymo katilų, vandens šildytuvų, radiatorių, konvektorių, vamzdynų, dūmtraukių, siurblių, kolektorių, dušo kabinų, maišytuvų, rankšluosčių džiovintuvų, vonių, santechninės keramikos asortimentą.
Mūsų kompanija specializuojasi didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje, turi didelius sandėliavimo plotus ir gausias prekių atsargas. Naudodami ištobulintą logistikos sistemą, užtikriname nepertraukiamą prekių tiekimą prekybininkams, montuotojams bei individualiems vartotojams į bet kurią Lietuvos vietą.
Informacija apie UAB "Celsis"
1354 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
298
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Jonas Gurskis