Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Burda moden salonas“
More about company »

Apskaitininkė (-as)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Burda moden salonas“

Darbo pobūdis

Darbui nedideliam buhalterijos kolektyvui ieškome darbuotojo pilnu etatu, kuris:
  • Dirbs buhalterinius darbus su buhalterine programa;
  • Dirbs su dokumentais;
  • Bendraus su parduotuvių kolektyvais įvairiais buhalteriniais klausimais;
  • Tvarkys sandėlio atsargų apskaitą;
  • Dirbs kitus įprastus buhalterinius darbus.

Reikalavimai

Iš darbuotojo tikimės:
  • Panašaus darbo patirties (privalumas);
  • Kruopštumo;
  • Atsakingumo;
  • Gebėjimo pozityviai bendrauti su kolegomis, sprendžiant įvairius buhalterinius klausimus.

Mes jums siūlome

Darbo vieta: M. K. Čiurlionio g. 82A – 50, Vilnius. Retkarčiais reikėtų vykti dirbti į parduotuves Vilniuje ir Kaune.

Darbo laikas: visa darbo diena, nuo 8.00 iki 17.00.

Jūsų CV laukiame el. paštu:

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

Mažmeninės prekybos įmonė, Lietuvoje atstovaujanti firminius ženklus Marc O'Polo, GANT, Ralph Lauren ir kt.
Informacija apie UAB „Burda moden salonas“
970 €
Vid. atlyginimas bruto
50
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 649 €
25% uždirba 649-853 €
25% uždirba 853-1087 €
25% uždirba nuo 1087 €
Vadovas: Vladimiras Babičius