UAB „Click2Sell“

Apskaitininkė (-as)

Vilnius - UAB „Click2Sell“

Darbo pobūdis:

  • Duomenų suvedimas į apskaitos programas;
  • Duomenų teikimas į Sodrą/VMI/Lietuvos Banką;
  • Dokumentų tvarkymas;
  • Banko sąskaitų išrašų ir ataskaitų ruošimas;
  • Sąskaitų išrašymas;

Reikalavimai:

  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office);
  • Analitinis mąstymas, greita orientacija, atidumas, kruopštumas;

Privalumai:
  • Aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, finansų, vadybos srityse);
  • Darbas buhalterine programa RIVILĖ;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą bei verslo apskaitos standartus, išmanymas;

Mes jums siūlome:

  • Visas reikiamas sąlygas darbui;
  • Visada laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Galimybę tobulinti profesinius įgūdžius ir augti;
  • Jaukų ir šiuolaikišką biurą "Saulėtekio mokslo ir technologijų parke";

Cardinity paslaugą teikia UAB Click2Sell - licencijuota mokėjimo įstaiga, reguliuojama Lietuvos banko ir veikianti visoje Europos Sąjungoje.

Nuo 2007 metų Cardinity teikia efektyvias ir patikimas internetinių įmokų surinkimo paslaugas. Paslaugos teikiamos įvairiems internetiniams verslams: el. parduotuvėms, mobiliosioms aplikacijoms bei kitiems projektams, parduodantiems prekes ar paslaugas internetu. Cardinity nuolat auga ir tobulėja, siekdami kuo labiau supaprastinti el. komercijos mokėjimų procesą.
informacija apie UAB „Click2Sell“
3343 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.