Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ELDK“
More about company »

Apskaitininkė (-as)

Vilnius - UAB „ELDK“

Darbo pobūdis

  • Pirminių buhalterinių dokumentų apskaita;
  • Apskaitos duomenų suvedimas į programą, duomenų patikra bei kontrolė;
  • Banko operacijų apskaita;
  • Skolų suderinimo aktų ruošimas ir likučių derinimas;
  • Vidinių ataskaitų ruošimas;
  • produktų skaičiavimas bei pajamavimas;
  • sandėlio apskaitos vykdymas;
  • atsargų valdymas, likučių kontrolė, dalyvavimas inventorizacijose;

Reikalavimai

  • ne mažesnė, kaip 2-3 metų apskaitininko (-ės) patirtis;
  • aukštesnysis arba aukštasis finansinis išsilavinimas;
  • imlumas, analitiškas mąstymas, atidumas, atsakingumas;
  • puikūs komunikavimo ir planavimo įgūdžiai;
  • puikūs darbo MS Office įgūdžiai;
  • darbas apskaitos programomis Finvalda, Serve (privalumas);

Mes jums siūlome

  • Nuolatinį, įdomų ir atsakingą darbą;
  • Konkurencingą darbo užmokestį;
  • Galimybę įgyvendinti kūrybinius sumanymus ir inicijuoti naujoves;
  • Puikias darbo sąlygas, šiuolaikišką aplinką, progresyvią komapniją.
UAB „ELDK“

UAB „ELDK“

Lazerinės dermatologijos klinikose Era Esthetic Vilniuje, Kaune, Rygoje ir Frankfurte - teikiamos estetinės, lazerinės, chirurginės dermatologijos, medicinos ir kosmetologijos paslaugos, bei rekomenduojami odos priežiūros produktai. Odos ligų diagnostika ir gydymas atliekami pažangiomis, „auksiniais standartais“ nuominuojamomis lazerinėmis technologijomis. Daugiau kaip 10 metų sėkmingos veiklos laikotarpiu įgyvendinome daugybę ambicingų tikslų ir siekių.