Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ALAN DEKO“
More about company »

Apskaitininkė (-as)

Nuo 600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „ALAN DEKO“

Darbo pobūdis

  • Buhalterinės apskaitos darbai, susiję su pirminių dokumentų paruošimu, ir jų registravimas apskaitos sistemoje;
  • Pirminių apskaitos ataskaitų ruošimas;
  • Pagalba vyr.buhalteriui.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Apskaitininkės (-o) darbo patirtis;
  • Mokėjimas dirbti apskaitos programomis;
  • Geras kompiuterinis raštingumas;
  • Rusų ir anglų kalbų pagrindai;
  • Iniciatyvumas, kruopštumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
  • Patogų darbo grafiką: I - V 8.30 - 17.30 val.,
pietų pertrauka - 12.30 - 13.30 val.;
  • Stabilų laiku mokamą atlyginimą;
  • Darbo vietą Vilniaus centre, Labdarių gatvėje.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ALAN DEKO interjero salonuose gausu stilingų indų, stalo įrankių, vonios bei virtuvės reikmenų, įdomių, išskirtinių baldų, šviestuvų, kilimų ir kitų interjero elementų, kurie sukuria jaukią ir individualią aplinką. Čia apstu ne tik žaismingų, šmaikščių, bet ir rimtų bei solidžių dovanų, suvenyrų ar malonių smulkmenų, tinkančių kiekviena proga.