Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DOMASTA“
More about company »

Apskaitininkė (-as)

600-700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „DOMASTA“

Darbo pobūdis

Ieškome apskaitininkės (-o) Vilniuje darbui su pirminiais dokumentais (pilna darbo diena):
  • Būsi atsakinga (-as) už pirkimų ir pardavimų savailaikį suvedimą į apskaitos programą bei pateikimą mokesčių inspekcijai I.SAF platformoje.
  • Patikėsime Tau įmonės personalo dokumentaciją, darbo sutarčių paruošimą, vadovo įsakymų paruošimą;
  • Turėsi pasirūpinti darbuotojų darbo saugos dokumentais;
  • Bendradarbiausi su vyr. buhaltere ir padėsi jai rengiant finansines ataskaitas bei atlikti kitus einamuosius darbus.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:
  • turi aukštąjį buhalterinės apskaitos, ekonomikos, finansų ar verslo administravimo išsilavinimą;
  • turi gerus įgūdžius naudojantis MS Office programomis, mokėjimas naudotis Rivilės programa būtų didelis privalumas;
  • esi komunikabili (-us), iniciatyvi (-us), kruopšti (-us) ir atsakinga (-as);
  • susikalbi angliškai ir rusiškai (privalumas);
  • gebi dirbti komandoje;
  • gebi tinkamai organizuoti savo darbo laiką.

Mes jums siūlome

Mes siūlome Tau draugišką kolektyvą, tobulėjimo galimybes, naudingą darbo patirtį, konkurencingą atlyginimą su papildomais privalumais.

Atlyginimas

600-700 €/mėn. į rankas
Po bandomojo ir susipažinimo atlyginimą persvarstysime :)

Pagrindinė įmonės veikla - bendrieji statybos darbai, apdaila, parduotuvių, prekybos salonų įrengimas. UAB Domasta siekia nuolatinio augimo ir įvairiapusio tobulėjimo.
informacija apie UAB „DOMASTA“
1155 €
Vid. atlyginimas bruto
68
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 620 €
25% uždirba 620-1081 €
25% uždirba 1081-1552 €
25% uždirba nuo 1552 €