Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „UNIGAMES“

Apskaitininkė (-as)

1000-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „UNIGAMES“

Darbo pobūdis

UAB „UNIGAMES“ - azartinius lošimus organizuojanti bendrovė ieško apskaitininkės (-o).

Darbo pobūdis:
  • Pirminių apskaitos dokumentų suvedimas į buhalterinės apskaitos programą;
  • Avansinių apyskaitų apskaita;
  • Dokumentų inventorizacija;
  • Buhalterinės apskaitos dokumentų tvarkymas ir archyvavimas;
  • Kitų administracijos pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Išsilavinimas buhalterinės apskaitos arba finansų srityje;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Raštvedybinių reikalavimų išmanymas;
  • Kruopštumas, savarankiškumas, sąžiningumas.

Privalumai:
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Darbo patirtis su apskaitos programa SAIKAS;
  • Darbo patirtis skaičiuojant darbo užmokestį.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "UNIGAMES" organizuoja azartinius lošimus (lošimus B kategorijos automatais, lažybas ir nuotolinius lošimus).
informacija apie UAB „UNIGAMES“
1615 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
136
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1275 €
25% uždirba 1275-1454 €
25% uždirba 1454-1601 €
25% uždirba nuo 1601 €