Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PUKENO“

Apskaitininkė (-as)

600-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „PUKENO“

Darbo pobūdis

Pirminių dokumentų suvedimas į buhalterinę programą;
Vairuotojų ataskaitų apskaita;
Avansinių apyskaitų ruošimas;
Dokumentų sisteminimas pagal nustatytą tvarką;
Kitų vadovo paskirtų užduočių atlikimas.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas(-ė));
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Organizuotumas, kruopštumas, atsakingumas, atidumas, komunikabilumas bei gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai. Noras įgyti praktinių žinių buhalterinėje apskaitoje;

Panašaus darbo patirtis, vedant transporto apskaitą, tvarkant transporto dokumentus – privalumas;

Mes jums siūlome

Darbą pilnu etatu;
Visas socialines garantijas ir darbui reikalingas priemones;
Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

Artūro Pukėno personalinė įmonė buvo įkurta 1996 m. rugsėjo 11 dieną savo veiklą pradėjo nuo 2-jų krovininių automobilių.
Nuo 2013 01 01 pasikeitė mūsų imonės pavadinimas į UAB "PUKENO".
Dabartinį įmonės parką sudaro 106 vilkikai su puspriekabėmis.
informacija apie UAB „PUKENO“
1534 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
200
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1318 €
25% uždirba 1318-1506 €
25% uždirba 1506-1663 €
25% uždirba nuo 1663 €