Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Saurena“

APSKAITININKĖ (-AS)

700-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Saurena“

Darbo pobūdis

Sąskaitų už pervežimo paslaugas išrašymas klientams, jų priežiūra, siuntimas bei registravimas verslo programoje;
Apskaitos dokumentų sisteminimas;
Skolų derinimas;
Pagalba įmonės buhalterijos skyriui;
Kitų vadovų pavestų užduočių vykdymas;

Reikalavimai

Puikios rusų kalbos žinios (pokalbis vyks rusų kalba);
Gebėjimas savarankiškai dirbti intensyvų darbą;
Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas (privalumas – buhalterijos, finansų, ekonomikos srityse);
Puikūs analitiniai gebėjimai, gebėjimas valdyti didelius informacijos srautus;
Kruopštumas, atidumas ir atsakingumas;

Mes jums siūlome

Įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo ir bendradarbiavimo su žmonėmis kupiną darbą.
Darbą profesionalių bei kompetetingų kolegų apsuptyje, kurioje nuolat dalinamasi turima patirtimi. Galimybė prisidėti prie vykdomų ir planuojamų projektų.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

International logistics and freight forwarding company. Part of TRM Group.

informacija apie UAB „Saurena“
4
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.