Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Saurusa“

Darbo užmokesčio buhalterė

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Saurusa“

Darbo pobūdis

Darbo užmokesčio apskaita;
Darbas su darbo laiko apskaitos žiniaraščiais;
Vairuotojų komandiruočių ataskaitų apskaita;
Kitos su buhalterine apskaita susijusios užduotys.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (apskaitos/finansų/ekonomikos srityje);
2 metų darbo patirtis apskaitos srityje;
Darbo su MS Office(Word, Excel) įgūdžiai;
Darbas su "Terra", „HCM“ „RIVILĖ“ programomis (privalumas);
Rusų kalbos pagrindai.

Mes jums siūlome

Draugišką kolektyvą;
Darbą perspektyvioje, augančioje kompanijoje;
Saviraiškos galimybes ir nuolatinį profesinį tobulėjimą;
Motyvuojantį atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus.

Sėkmingai besiplečianti įmonių grupė dirbanti transporto srityje ieško naujo kolektyvo nario.
informacija apie UAB „Saurusa“
1041 €
Vid. atlyginimas bruto
79
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1059 €
25% uždirba 1059-1059 €
25% uždirba nuo 1059 €