Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Finkonsa“

Apskaitininkė (-as)

5,50-6,50 €/val. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „Finkonsa“

Darbo pobūdis

  • pirminių dokumentų registravimas,
  • banko operacijų registravimas

Reikalavimai darbuotojui

  • buhalterinis išsilavinimas (gali būti kolegijos/universiteto studentė)
  • darbo kompiuteriu įgudžiai
  • atsakingumas, atidumas, punktualumas
  • rusų kalbos žinios – privalumas

Siūlome apskaitininkės darbą laisvu grafiku - nepilną darbo dieną.
Galimybę tobulėti.

Atlyginimas

5,50-6,50 €/val. neatskaičius mokesčių

UAB „FINKONSA“ - įmonė, teikianti buhalterines paslaugas visų rūšių verslui. Esame efektyvi ir stipri komanda, kuri nuolat tobulėja, siekdama geriausių rezultatų. Buhalterinę apskaitą atliekame įmonėms, kuriems buhalterio, dirbančio visą darbo dieną, buvimas yra nepraktiškas.
Mūsų tikslas-aukštos kokybės klientų aptarnavimas, greitas nestandartinių užduočių sprendimas pagal galiojančius įstatymus.
Ar norite būti komandos dalimi? Tada ateikite pas mus! Prisijunkite prie mūsų.