Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "G&G Fashion"
More about company »

Apskaitininkė / Buhalterė

600–800 Eur
Kaunas - UAB "G&G Fashion"

Darbo pobūdis

  • Prekių pajamavimas, barkodavimas, nurašymas ir paskirstymas po parduotuves;
  • Sąskaitų faktūrų išrašymas, gaunamų ir išrašomų sąskaitų administravimas;
  • kasos dokumentų tvarkymas;
  • Bankinių operacijų vykdymas;
  • Skolų sužiūrėjimas;
  • Darbo užmokesčio ir priedų apskaita;
  • Įdarbinimo dokumentų suruošimas;
  • Tabelių pildymas;
  • Finansinės atskaitomybės rengimas
  • Deklaracijų teikimas, Sodrai, VMI ir pan;
  • Avansinė apyskaita;
  • Atsargų nurašymo aktų pildymas;
  • Bendravimas su klientais ir tiekėjais.
  • Ataskaitų rengimas vadovui;
  • Kiti vadovo paskirti darbai.

Reikalavimai

  • BŪTINA PANAŠAUS DARBO PATIRTIS, min. 12 mėn.;
  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai ( Microsoft office programų paketas);
  • raštvedybos išmanymas;
  • darbo patirtis su apskaitos programomis;
  • anglų kalbos mokėjimas;
  • atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas, sąžiningumas, iniciatyvumas.
  • puikūs derybų ir bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti;
  • PRIVALUMAS:
darbas buhalterinės apskaitos įmonėse;
vairavimo įgudžiai (naudojamas įmonės automobilis);

Mes jums siūlome

  • esant poreikiui kurį laiką, esamos buhalterės bei vadyba padėtų / parodytų kaip atlikti tam tikras užduotis;
  • puikias darbo sąlygas;
  • visada laiku mokamą atlyginimą, su perspektyva didėti;
- profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • visas socialines garantijas;
  • darbo laikas I-V 9.00 – 18.00val.

Atlyginimas

600–800 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Įmonės veikla – prekyba mobiliaisiais telefonais, telefonų aksesuarais bei priedais.
Informacija apie UAB "G&G Fashion"
683 €
Vid. atlyginimas bruto
15
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Indrė Urbonavičiutė