Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „VIRGINIJUS IR KO“
More about company »

Apskaitininkė

Šiauliai - UAB „VIRGINIJUS IR KO“

Darbo pobūdis

Pirminis dokumentų suvedimas Rivilės programoje, sąskaitų išrašymas ir Gpais sistemoje apskaitos pildymas.

Reikalavimai

Mokėjimas dirbti Rivilės programa. Kruopštumas, atidumas, atsakingumas.

Bendrovė “Virginijus ir Ko” savo veiklą antrinių žaliavų tvarkymo srityje pradėjo 2001 metais. Pagrindinė veikla – antrinių žaliavų tvarkymas, t.y. surinkimas, paruošimas perdirbimui, perdirbimas arba perdavimas atliekų perdirbėjams, netinkamų perdirbti atliekų utilizavimas.
Informacija apie UAB „VIRGINIJUS IR KO“
1055 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
84
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 560 €
25% uždirba 560-620 €
25% uždirba 620-915 €
25% uždirba nuo 915 €
Vadovas: Virginijus Skublickas