Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "European quality LT"
More about company »

Apskaitininkė / Verslo analitikė

Nuo 700 Eur
Vilnius - UAB "European quality LT"

Darbo pobūdis

  • Įmonių veiklos ir finansinių rodiklių stebėjimas ir analizė;
  • Reguliarių ir operatyvinių ataskaitų ruošimas (pelno, balanso ir pinigų srauto);
  • Įvairių raštų, sutarčių ir kitos dokumentacijos rengimas (pagrinde anglų kalba);
  • Problemų ir poreikių analizė;
  • Darbas su banku;
  • Glaudus bendradarbiavimas su kolegomis dirbančiais Italijoje ir Vengrijoje, demonstruojant stiprią komandos dvasią.

Reikalavimai

  • 1 metų darbo patirtis finansų, buhalterijos ir/arba audito srityje;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikios MS Excel žinios;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Galimybė keliauti.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką darbą nuolat augančioje įmonėje;
  • Karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičiavus mokesčius

Vilniuje įsikūrusi įmonė European Quality LT, skubiai ieško verslo analitikės.